Web-eCommerce to marka, która jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie działalnością wiążącą się z zakładaniem sklepów internetowych. To projekt, którego założeniem jest spełnienie oczekiwań w e-biznesie.
 
 

Strony internetowe


Strony internetowe

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją. Wałbrzych, Wrocław i cały Dolny Śląsk - wykonujemy strony www. Również Świdnica, Złotoryja i okolice. Strony WWW Wrocław!
 

Filmy i prezentacje multimedialne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ostatnie filmy, które wykonane zostały w firmie WebReklama.
Wyprodukowano je z materiałów dostarczonych przez naszych zleceniodawców. Wersje podstawowe wykonano w jakości i formacie DVD, wersje internetowe w technologii Flash.

Filmy mogą być doskonałą formą przedstawienia Państwa firmy, jej produktów, usług, często całej bogatej oferty. Są niezastąpione podczas targów, konferencji, sympozjów, na których nie zawsze jest możliwy dostęp do Internetu. Pozwalają na krótką, a jednocześnie wszechstronną i zaplanowaną prezentację. Posiadają równocześnie niezaprzeczalną przewagę nad prezentacjami planszowymi: ruch. Są przecież elementy oferty, których nie oddadzą najlepsze nawet zdjęcia - możliwe do odzwierciedlenia jedynie na filmie: panorama otoczenia firmy, rozległy park obok gospodarstwa agroturystycznego, boiska do różnych gier przy ośrodku wypoczynkowym, czy szumiące morze u stóp pensjonatu.

Bardziej rozbudowana i obszerniejsza wersja filmu może znaleźć się na płycie, która trafi do Państwa klientów przy okazji rozmów lub spotkań. Natomiast specjalnie przygotowany film może znaleźć się na stronie WWW i uatrakcyjnić przekaz adresowany do wszystkich odwiedzających klientów-Internautów. To może być znakomity dodatek do Państwa oferty, lub jej samodzielna, zasadnicza część. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.
Jak zawsze, nasi stali Klienci mogą liczyć na korzystne upusty, albo rozszerzony zakres usług.