Web-eCommerce to marka, która jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie działalnością wiążącą się z zakładaniem sklepów internetowych. To projekt, którego założeniem jest spełnienie oczekiwań w e-biznesie.
 
 

Strony internetowe


Strony internetowe

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją. Wałbrzych, Wrocław i cały Dolny Śląsk - wykonujemy strony www. Również Świdnica, Złotoryja i okolice. Strony WWW Wrocław!
 

Poszukujesz pracy jako webmaster/programista? Jeśli masz już doświadczenie w tworzeniu aplikacji WWW (xhtml, css, JavaScript), posiadasz portfolio wykonanych prac, zgłoś się do nas! Jeśli nie masz jeszcze własnego dorobku, spróbuj nas zainteresować swoją propozycją. Jesteśmy otwarci na nowe, twórcze pomysły.

Oferujemy:
 

Korzystne propozycje finansowe i kadrowe przedstawimy wybranym kandydatom.

Jeśli uważasz, że jest to oferta dla Ciebie, list motywacyjny oraz CV z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)", proszę wysyłać na adres: walbrzych@webreklama.pl