Web-eCommerce to marka, która jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie działalnością wiążącą się z zakładaniem sklepów internetowych. To projekt, którego założeniem jest spełnienie oczekiwań w e-biznesie.
 
 

Strony internetowe


Strony internetowe

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją. Wałbrzych, Wrocław i cały Dolny Śląsk - wykonujemy strony www. Również Świdnica, Złotoryja i okolice. Strony WWW Wrocław!
 

Tworzenie stron

Jak to robimy, czyli wykorzystywane techniki

Najnowsze techniki formatowania stron typu xHTML, DHTML
Profesjonalne, multimedialne animacje FLASH.
Systemy zarządzania treścią (CMS) dostosowane pod użytkownika, wykonane w technologii PHP, ASP oparte na bazodanowych rozwiązaniach typu MySQL, PostgreSQL. Zawiera panel administracyjny, dzięki któremu możecie Państwo zarządzać treścią strony. Dynamiczne skrypty JavaScript umożliwiają implementację różnego rodzaju aplikacji i apletów. Definicja zaawansowanych arkuszy stylów CSS

Wraz z wykonaniem strony otrzymują Państwo od nas:

Polecamy również usługę pozycjonowania stron

Zamawiającym wykonanie strony WWW w naszej firmie, nieodpłatnie załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją nowej domeny lub przeniesieniem obecnej na serwer.

Nasze strony wykonujemy zgodnie z harmonogramem realizacji.

Oto poszczególne etapy tworzenia strony internetowej: