Jak wybrać domenę regionalną

Domeną powinna być związana z nazwą firmy, lub jej głównym produktem, albo charakterem działalności. Aby powiązać ją z miejscowością, w której prowadzi się działalność, można jej nazwę wprowadzić do adresu. Takie domeny są coraz popularniejsze wśród właścicieli firm.

"Wałbrzych" możemy dodać do tytułu i domena uzyska postać: www.nazwa.walbrzych.pl

Będzie na pewno mocno kojarzona z konkretną lokalizacją i z miastem, a to niebagatelny argument w działaniach marketingowych i promocyjnych.

Na naszej stronie WWW możesz sprawdzić, czy wybrany adres internetowy jest jeszcze wolny; przejdź do zakładki domeny i kliknij w przycisk przejścia do formularza sprawdzania dostępności domen. Jeśli brany pod uwagę adres domeny jest niedostępny, spróbuj nieco go zmodyfikować i wpisz ponownie. "Każda z nazw domenowych może zawierać litery, cyfry lub znak '-', a wielkie i małe litery nie są odróżniane" (za Wikipedią).

W każdej chwili do Twojej dyspozycji jest nasza pomoc techniczna; z chęcią podpowie właściwe posunięcia, ułatwiające wybór domeny regionalnej. Nasi doradcy mogą przeanalizować Państwa zamierzenia i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przejdź do zakładki domeny.

 

© StronyHtml.eu - All Rights Reserved