Web-eCommerce to marka, która jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie działalnością wiążącą się z zakładaniem sklepów internetowych. To projekt, którego założeniem jest spełnienie oczekiwań w e-biznesie.
 
 

Strony internetowe


Strony internetowe

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją. Wałbrzych, Wrocław i cały Dolny Śląsk - wykonujemy strony www. Również Świdnica, Złotoryja i okolice. Strony WWW Wrocław!
 

Hosting

Hosting to udostępnienie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni, utrzymywanie danych na serwerach, a także udostępnianie konkretnych usług w internecie. Żeby zaistnieć w sieci, potrzebujesz miejsca na swój serwis i pocztę elektroniczną. Oferujuemy szeroki wachlarz usług hostingowych, swoimi możliwościami wykraczających poza standardową ofertę konkurencji. Współpracując z naszą firmą masz wolną rękę decydując, ile miejsca na serwerze przeznaczysz na pocztę, a ile na stronę. Decydując się ma nasze usługi, decydujesz się na szybkość, stabilność i niezawodność. Sprawdź atrakcyjne ceny naszego hostingu i parametry poszczególnych opcji. Proponujemy tani hosting dla firm i klientów indywidualnych. Wybierz pakiet dla siebie!


Usluga hostingowa Basic Start Smart Mini Biznes Big Super Extra
Miejsce na stronę www, pocztę i bazy danych 150 MB 300 MB 500 MB 1 GB 3 GB 5 GB 10 GB 15 GB
Transfer rozliczany miesiecznie 1 GB 2 GB 4 GB 7 GB 10 GB 15 GB 20 GB 25 GB
Domeny 1 2 2 3 3 4 5 10
Konta e-mail 2 5 10 50 50 50 100 100
Filtr antyspamowy poczty tak tak tak tak tak tak tak tak
System antywirusowy poczty tak tak tak tak tak tak tak tak
Sub domeny 2 5 10 50 50 50 100 100
PHP tak tak tak tak tak tak tak tak
MySQL 1 2 5 50 50 50 50 50
FTP, Cron Jobs, SSI, SSH tak tak tak tak tak tak tak tak
phpMyAdmin tak tak tak tak tak tak tak tak
Awstats tak tak tak tak tak tak tak tak
cPanel tak tak tak tak tak tak tak tak
Fantastico tak tak tak tak tak tak tak tak
Wybór jezyków w Panelu tak tak tak tak tak tak tak tak
Dodawanie do wyszukiwarek tak tak tak tak tak tak tak tak
Abonament pólroczny nie nie nie nie 155 zl 230 zl 310 zl 460 zl
Abonament roczny 45 zl 59 zl 95 zl 150 zl 300 zl 450 zl 600 zl 900 zl
Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów

Serwer WWW i FTP

Serwer www i ftp. Obsługa skryptów PHP, Perl, obsługa SSI, bezpieczny protokół SSL (e-mail i WWW). Serwer baz danych MySQL. Obsługa Front Page Extensions. Dostęp do shell'a - aktywowany na życzenie.

Serwer pocztowy

Obsługa skrzynki e-mail przy użyciu dowolnego programu pocztowego wykorzystującego protokoły POP 3 lub IMAP, możliwość sprawdzenia skrzynki e-mail z poziomu przeglądarki WWW. Automatyczne odpowiadanie na listy (autoresponder), funkcja powiadamiania poprzez SMS o przychodzącej poczcie, autoryzacja poczty wychodzącej (SMTP), możliwość definiowania własnych reguł antyspamowych, pozwalających na automatyczne usuwanie niechcianej korespondencji, skaner antywirusowy, brak ograniczenia wielkości przesyłanych wiadomości, nieograniczona liczba adresów skrzynki e-mail (aliasów). Statystyka odwiedzin strony www Zaawansowane statystyki i analizy odwiedzalności stron, liczniki wizyt.