Web-eCommerce to marka, która jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie działalnością wiążącą się z zakładaniem sklepów internetowych. To projekt, którego założeniem jest spełnienie oczekiwań w e-biznesie.
 
 

Strony internetowe


Strony internetowe

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją. Wałbrzych, Wrocław i cały Dolny Śląsk - wykonujemy strony www. Również Świdnica, Złotoryja i okolice. Strony WWW Wrocław!
 

Domena

powinna być związana z nazwą firmy, lub jej głównym produktem, albo charakterem działalności. Aby powiązać ją z miejscowością, w której prowadzi się działalność, można jej nazwę wprowadzić do adresu. Takie domeny są coraz popularniejsze wśród właścicieli firm.

"Wałbrzych" możemy dodać do tytułu i domena uzyska postać: www.nazwa.walbrzych.pl

Będzie na pewno mocno kojarzona z konkretną lokalizacją i z miastem, a to niebagatelny argument w działaniach marketingowych i promocyjnych.

Na naszej stronie WWW możesz sprawdzić, czy wybrany adres internetowy jest jeszcze wolny; przejdź do zakładki domeny (lewy panel). Jeśli jest niedostępny, spróbuj nieco go zmodyfikować i wpisz ponownie. "Każda z nazw domenowych może zawierać litery, cyfry lub znak '-', a wielkie i małe litery nie są odróżniane" (za Wikipedią).

W każdej chwili do Twojej dyspozycji jest nasza pomoc techniczna; z chęcią podpowie właściwe posunięcia, ułatwiające wybór domeny regionalnej. Nasi doradcy mogą przeanalizować Państwa zamierzenia i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przejdź do zakładki domeny. Zapraszamy.