Web-eCommerce to marka, która jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie działalnością wiążącą się z zakładaniem sklepów internetowych. To projekt, którego założeniem jest spełnienie oczekiwań w e-biznesie.
 
 

Strony internetowe


Strony internetowe

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją. Wałbrzych, Wrocław i cały Dolny Śląsk - wykonujemy strony www. Również Świdnica, Złotoryja i okolice. Strony WWW Wrocław!
 

Strony internetowe Wałbrzych

Zachęcamy do skorzystania z aktualnej promocji na zaprojektowanie funkcjonalnej strony WWW.
Dla Klientów z Wałbrzycha przewidzieliśmy wykonanie za darmo  wstępnego projektu strony. Zapraszamy do naszej siedziby w Lekkoatletycznej Hali Sportowej OSiR (ul. Chopina 1a, Wałbrzych).
Promocja ważna jest do końca kwietnia 2011 roku. Zapraszamy!
Założenie strony HTML poprzedzamy zawsze szczegółową analizą zamierzeń Klienta i staramy się poznać jego pomysł, jak ma wyglądać i działać cała witryna WWW. Wykorzystanie najnowszych technik i standardów nasi specjaliści podporządkowują zachowaniu funkcjonalności i użyteczności strony HTML. Proponujemy i doradzamy, ale decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu konkretnego rozwiązania należy zawsze do Zleceniodawcy.
Możecie Państwo zaufać również naszym dotychczasowym warszawskim Klientom - ich przychylne referencje i oceny niech będą zachętą do powierzenia nam swoich projektów. Podpowiadamy rozwiązania, które sprawdziły się w dotychczasowej praktyce. Jeśli Zleceniodawca oczekuje, że będą to tanie strony WWW, oferujemy zaprojektowanie i założenie prostej, ale w pełni funkcjonalnej strony HTML. Znajdzie się na niej miejsce dla danych kontaktowych, krótkiej oferty wraz z kilkoma zdjęciami. Potrafimy wykorzystać narzędzia dla profesjonalistów również do mniej wymagających zadań.
Bardziej rozbudowany serwis internetowy wymaga zastosowania zaawansowanych rozwiązań, które niejednokrotnie wykorzystywaliśmy praktycznie. Mając spore doświadczenie, możemy podjąć się stworzenia profesjonalnej witryny WWW, która również Państwu pomoże w efektywnym prowadzeniu internetowej działalności.

Każdy projekt, z którym zgłosicie się Państwo do nas, będzie przeanalizowany przez naszych doradców, a wnioski i propozycje konkretnych rozwiązań,  zostaną przedstawione do wyboru i zaakceptowania. Zawsze staramy się znaleźć  kompromis pomiędzy zamierzeniami naszego Zleceniodawcy, a technicznymi wymogami, jakim odpowiadać musi kod każdej witryny WWW. Ścisłe trzymanie się reguł budowy strony, pozwoli na sprawne poruszanie się po witrynie i jej bezawaryjną pracę w Sieci. Strona jest również lepiej i szybciej indeksowana przez roboty wyszukiwarek.