Web-eCommerce to marka, która jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie działalnością wiążącą się z zakładaniem sklepów internetowych. To projekt, którego założeniem jest spełnienie oczekiwań w e-biznesie.
 
 

Strony internetowe


Strony internetowe

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów internetowych, wzbogaconą animacją. Wałbrzych, Wrocław i cały Dolny Śląsk - wykonujemy strony www. Również Świdnica, Złotoryja i okolice. Strony WWW Wrocław!
 

Pozycjonowanie

Technika pozycjonowania

Wyszukiwarki internetowe wykorzystują zaawansowane algorytmy dopasowywania dokumentów do zapytania użytkownika - nie tylko zliczają ilość wystąpień wyszukiwanych słów i fraz kluczowych na danej stronie, ale również analizują wszelkie aspekty zawartości strony (ewentualnie stron wskazujących na daną stronę). Wykorzystują również mechanizm znany z kręgów naukowych: artykuł jest tym wyżej oceniany, im częściej jest cytowany przez innych autorów. Wyszukiwarki oceniają serwisy www podobnie: strona jest tym ważniejsza, im więcej innych stron na nią wskazuje. Algorytm traktuje odsyłacz ze strony A do strony B jako głos udzielony stronie B prze stronę A. Dodatkowo analizuje strony z odnośnikami.

Linki na stronach, które same w rankingu są oceniane wysoko, mają większe znaczenie i pomagają zwiększyć wartość ocenianej strony.

Ważne strony o wysokiej jakości otrzymują np. wyższe wartości parametru PageRank, które są później zapamiętywane przez Google.

Pozycjonowanie - "za pozycję"
płać tylko za efekty!!!